• Java, iOS and Android Programming
    Eliminate Risk
    2014-04-22T08:16:53+00:00
    Reduce Costs
    2014-04-22T08:16:38+00:00
    Speed Up Your Business
    2014-04-22T08:16:13+00:00
    Designed for You
    2014-04-25T12:03:25+00:00
    First Step with Us
    2014-04-25T12:03:46+00:00
    Results that Save Your Money
    2014-04-25T12:04:10+00:00

Career

Tester

Ponúkaný plat: dohodou
Termín nástupu: ihneď
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Miesto práce: Bratislava

Hľadáme nového kolegu na pozíciu testera do tímu ľudí (cca. 15 analytikov/developerov/testerov) pracujúcich na projekte pre nášho zahraničného klienta zo sektoru biotechnológií.

Náplň práce:

samostatné vykonávanie testov – zahŕňa vytváranie, spúšťanie a vyhodnocovanie testov
podieľanie sa na zvyšovaní kvality výsledného kódu
komunikácia s ostatnými testermi, analytikmi a vývojármi z teamu a zástupcami klienta
konfigurácia interných nástrojov na automatické testovanie
podieľanie sa na vývoji interných nástrojov na automatické testovanie
aktívna participácia na zlepšovaní procesov a nástrojov automatického testovania

Výhody:

práca v priateľskej, neformálnej atmosfére s minimom administratívy
pružný pracovný čas
možnosť práce z domu
možnosť rastu smerom k vývojárovi automatických testov resp. k programovaniu
práca v atraktívnej lokalite v samom centre mesta
prestávky v práci vyplnené stolným futbalom alebo šípkami
možnosť profesného rastu – školení
tembuildingové športové a zábavné akcie

Požiadavky:

Požadované vzdelanie – stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti – Anglický jazyk  – Stredne pokročilý (B2)
rozvinuté komunikačné a prezentačné zručnosti
schopnosť rýchlej orientácie v oblasti softvéru a IT
skúsenosti s testovaním software sú vítané
skúsenosti s prácou s cloud technológiami sú vítané
skúsenosti (aj malé) s používanými nástrojmi a technológiami sú vítané (Jira, Apache +, Selenium framework, JAVA)

Web/UI Developer (JS frameworks)

Ponúkaný plat: upresnenie v osobnom pohovore, podľa kvality uchádzača
Druh pracovného pomeru: plný úväzok, TPP

Zaujímavá a variabilná pracovná pozícia na projekte pre amercký biotech sektor

Tím sa skladá z cca 15 ľudí – BE developeri, FE developeri, iOS developeri, testeri

Požadované znalosti:
* min. 2 roky praxe s HTML/CSS/Javascript technológiami, aktívne v posledných rokoch (pokročilé znalosti)
* vyžadujeme aktívnu znalosť niektorého z JS frameworkov, napr. AngularJS (preferujeme), Node.js, Ember, Ampersand, …
* znalosti JSON, REST, SQL (MySQL) sú výhodou
* praktické skúsenosti s vytváraním UI konceptov
* skúsenosti s návrhom web UI, web accessibility, UX
* Angličtina – intermediate (vyžadujeme aktívny prístup a písomnú komunikáciu s klientom v angličtine)

Ponúkame:
* Zaujímavú a variabilnú prácu na zahraničných web projektoch
* Neformálne pracovné prostredie, flexibilný pracovný čas, možnosť práce z domu
* Možnosť určovať technológie a smer projektu – konzultácie s klientom na návrhu UI, usability

Posielajte CV vo formáte ako je uvedené nižšie (v angličtine)! Ďakujeme za všetky CV, budeme odpovedať len vybraným kadidátom.

Java Developer-Analytik (BE)

Ponúkaný plat: dohodou, podľa kvality uchádzača

Zaujímavá a variabilná pracovná pozícia na rozrastajúcom sa medzinárodnom projekte (USA)

Vývoj aplikácie na zdieľanie dokumentov a podpora schvaľovacieho procesu pre medicínsky a biotech sektor

Tím sa skladá z 15 vývojárov a testerov

Analýza, návrh a implementácia (backend)

Základné používané technológie/platformy: Apache Tomcat, Spring, JPA/Hiberante, MySQL

Vývojové prostredie: Eclipse/Idea, continuous integration (build server), bugsystém (Jira), Git. Agile SW development

Vyžaduje sa aktívny prístup a komunikácia s klientom v anglickom jazyku (hlavne písomne)

* min. 2 roky praxe s Java web technológiami, aktívne v posledných rokoch
* min. 1 rok praxe so Spring Framework
* JEE/Java – mierne pokročilý
* MySQL/SQL – mierne pokročilý
* Angličtina – intermediate

Posielajte CV vo formáte ako je uvedené nižšie.

Java Developer/Analytik (BE + FE)

Zaujímavá a variabilná pracovná pozícia na rozsiahlom a dlhodobom medzinárodnom projekte.

Ide o vývoj komplexnej aplikácie na zdieľanie a spoluprácu tímov (systém je podobný riešeniam ako Dropbox, alebo Box). Analýza, návrh a implementácia Java klient web aplikácii.

Tím sa skladá z cca 15 vývojarov a testerov.

Podstatou práce je vývoj nových vlastností aplikácie, plus integrácia aplikácie do externých systémov, napr. do CRM a pod.

Základné používané technológie/platformy: Apache Tomcat, Stripes, JSP, jQuery, MySql. Nie je nutné ich ovládať všetky.

Vývojové prostredie: Eclipse/Idea, continuous integration (build server), bugsystém (Fogbugz), SVN/Git. Incremental SW development. Test tím, ktorý testuje automatickými nástrojmi alebo manuálne.

Vyžaduje sa aktívny prístup a komunikácia s klientom v angličtine.

* JEE/Java – pokročilý
* HTML – pokročilý
* JavaScript – pokročilý
* MySQL/SQL – pokročilý

Posielajte prosim CV vo formáte ako je uvedené nižšie.

QA/Tester/Analyst, Automation Test Developer

Compensation: depends on skill level, will be decided after the interview
Possible start date: ASAP

This is a long term and full-time position.

We are looking to add a QA Engineer to our growing team. The ideal candidate has passion for software quality and is committed to taking quality to the next level. You will be joining a talented team of engineers distributed in different locations (SK, USA). Team consists of 5+ engineers, analysts and testers.

You will enjoy a dynamic work environment where we appreciate pro-activity and give you opportunities to develop professionally.

Day-to-day responsibilities:
* Work closely with developers in envisioning, designing and testing new features
* Creating test specifications to outline the test strategy for new features
* Perform manual testing
* Identify, troubleshoot and report bugs
* Implement automated test cases to validate functionality (optional)
* Maintain test automation infrastructure and test cases (optional)
* Design and implement testing automation infrastructure (optional)

Qualifications:
* You have an interest in QA, excellent testing aptitude, troubleshooting skills, and attention to detail
* You have strong communication and interpersonal skills. You speak and write English fluently
* You are proactive and self-motivated with a strong work ethic
* You have no criminal record
* (optional) You have 1+ year experience with Mobile and Web automation, preferably with Selenium
* (optional) You have 1+ year experience working with cloud technologies
* (optional) You have 2+ years’ experience coding with object oriented programming languages, preferably Java
* You are probably a computer scientist, hold a bachelor’s in engineering or the like, with experience from a similar position.

Test tools used:
* bug/task system Jira,
* Selenium framework,
* Eclipse, automatic Web testing platform using Apache + PHP,
Knowledge of all the above tools is not required.

If you are interested in this job position, please submit your CV in English

Android Senior Developer/Analytik

Pracovná náplň:
Analýza, návrh a implementácia Android v. 5+ aplikácií. Aplikácie slúžia na zdieľanie obsahu medzi členmi tímov (podobne ako napr. Dropbox, Box, alebo Google Drive), podporujú tzv. scribble funkcionalitu, pracuje s dokumentami uloženými v cloude. Vyzaduje sa optimalizacia prenosu a zobrazovania obrazových dát v Android aplikácií, práca s native kódom.

Ponúkame:
* Zaujímavú a variabilnú prácu na dlhodobých zahraničných projektoch
* Neformálne pracovné prostredie, flexibilný pracovný čas, možnosť práce z domu.
* Ďalšie benefity sú uvedené nižšie

* min. 3 roky praxe s Android platformou,
* Java – pokročilý, podrobnú znalosť Android Java a Android UI
* znalosť C/C++ na Android platforme (optional)
* skúsenosti s navrhovaním aplikácií s dôrazom na použiteľnosť (user experience).
* znalosť objektového programovania a design patterns
* znalosť Java best coding & design practices

Ďalšie podrobnosti o pozícií nižšie.

Všeobecne pre všetky pozície

Uvítame uchádzača so schopnosťou dotiahnuť projekt do úspešného konca, vôľou učiť sa nové veci.

• Miesto práce: Obchodná 2, Bratislava

Ponúkame:

  • prácu v mladom a dynamickom kolektíve, s minimálnou byrokraciou a vysokou flexibilitou.
  • zaujímavé platové podmienky pre výborných kandidátov
  • neformálne pracovné prostredie, flexibilný pracovný čas, možnosť práce z domu
  • bonusy na základe splnených projektových cieľov
  • školenia, nákup literatúry, jazykové kurzy, tréningy, software a hardware na náklady firmy
  • stravné lístky
  • firemné akcie, šípky, futbal, stolný futbal, pravidene čerstvé ovocie

V prípade záujmu o prácu u nás, prosím pošlite životopis  životopis v anglickom jazyku, najlepšie v jednoduchom Word/text formáte bez tabuliek.

V životopise prosím uveďte:

  • konkrétne projekty (aj školské), na ktorých ste pracovali (od posledných)
  • za čo ste boli na projekte zodpovedný (analýza, design, team leading, coding, testing, setup, deployment, frontend, backend, UX …)
  • konkrétne použité technológie, jazyky, knižnice a nástroje
  • použité version control, build a deploy systémy (Git, SVN, Ant, Maven, Jenkins, make …)
  • veľkosť projektu (približný počet riadkov al. súborov al. tried), ako dlho ste na ňom pracovali, s koľkými ľuďmi a pod.
  • uvítame aj opis vašich skúseností s metodológiami vývoja, používané bug systémy alebo podobné nástroje

Všetko s dôrazom hlavne na technológie, ktoré vyžadujeme pre danú pozíciu (zamerajte sa prosím hlavne na ne).

Po zaslaní životopisu Vás radi uvítame na osobnom pohovore.

Pohovor bude pozostávať z krátkeho rozhovoru o vašich predchádzajúcich pracovných skúsenostiach a
menších testovacích úloh ( tvorba jednoduchých algoritmov, čítanie a optimalizácia kódu)
Na pohovor si prosím vyčleňte cca. 60 minút času.

Kontaktná osoba:Richard Minárových, Tel.: 0903 789 372, rcm@foundation.sk, Foundation s.r.o., Obchodná 2, 811 06 Bratislava, 2. poschodie